עדכון שבועי – SPOT’IT-15.8.18-21.8.18

spotitLOGO

15.8.18-21.8.18

לא פחות מסיפור סינדרלה – קאמבק המאה!!

חשבו שהם מתו, חשבו שהם לא יתססו יותר, אבל סודה סטרים עשתה לכולם בית ספר. איך חברה שקיימת כבר מאה שנה ומייצרת פחות או יותר את אותו המוצר מצליחה להפוך מחברה ששווה 6 מיליון דולר לחברה ששווה 3.2 מיליארד דולר?! התשובה היא – מיתוג מדהים. במהלך מבריק, סודה סטרים משנה מסלול, הופכת להיות מפלצת בזכות עצמה ואחד המותגים החזקים בעולם התחרותי של המשקאות הקלים. סודה סטרים הם קייס שיווקי מופלא המראה איך מיתוג מחדש מייצר מהפכה. זהו מהלך חשוב לכלכלה ולתעשייה הישראלית. ובמקום “עוד” אקזיט לרשימה, רכישתה של סודה סטרים משאירה אותה ישראלית כפי שהיא. אז סחטיין לדניאל בירנבאום, המנכ”ל שהראה לכולם איך שיווק דיסטרפטיבי ואמיץ מייצר שינוי.

יש את החיים ויש את Audi

 Audi, אחד ממותגי הרכב היוקרתיים הוותיקים בעולם, מצליחים להפתיע בכל פעם מחדש. והפעם, הלכו ממש רחוק כדי להוכיח שעם הטכנולוגיה של Audi אפשר “לברוח” מהמציאות, להתרווח ולהתנתק לכמה רגעים. נדמה כי הקמפיין עצמו קצת ברח מהמציאות ואיבד כל קשר למותג, אך Audi מפתיעים ולקראת סוף הפרסומת מצליחים לחבר אותנו לתובנה עם קצב מהיר והומור נפלא.

היה מעניין? תוכלו לקרוא מידע נוסף כאן

כמה טוב שבאת הביתה

הקלישאה שבה הגוזל פורס כנפיים ועוזב את הקן נכונה היום מתמיד. Delta, לקח על עצמו תפקיד כמותג שבו הוא מזכיר למתבגרים לחזור ולבקר את הוריהם. Delta עם מהלכים קריאטיביים מקסימים, עושים הכל כדי שהמתבגרים לא ישכחו כמה חשוב לבקר מדיי פעם את ההורים שנשארו בפרברים ואין יותר מתאימה להתחיל בה את המלאכה מסיאטל – מרכז טכנולוגיה וחדשנות ששואב אליו אנשים מכל רחבי העולם, עיר שבה 60 אחוז מהתושבים הם תושבי חוץ.

היה מעניין? תוכלו לקרוא מידע נוסף כאן

קול זה כל מה שאתה צריך

Amazon Music עם הקמפיין הגדול ביותר שהשיקה עד היום! זהו קמפיין שלטי חוצות דיגיטאלי, צבעוני, כיפי ומרענן לקידום של Alexa במיקום המרכזי ביותר בעולם, הטיים סקוואר. Amazon במהלך תקשורתי מעניין, שעושה שימוש באנימציה המדגישה את ייחודיותו של השימוש ב-AI (בינה מלאכותית) המאפשרת לקול לבדו להיות בעל משמעות והשפעה. Amazon לא עוצרים ונותנים פייט ראוי במלחמה של ארבעת הגדולות (Apple, Google, Facebook, Amazon) ומבטיחים כי בקרוב יעלו עם פרסומות הטלוויזיה הראשונות שלהם. שווה לחכות.

היה מעניין? תוכלו לקרוא מידע נוסף כאן

צ'אק נוריס לא מפרסם את Toyota, Toyota מפרסמים את צ'אק נוריס.

האמת?! התגעגענו לצ’אק נוריס. אותו אדם שניצח את סופרמן בהתערבות, המוות מפחד ממנו, גנבים מפחדים להיתקל בו בלילה וניצח פעם אבן בתחרות מבטים. אדם? אולי יותר אגדה. Toyota עם קמפיין בקצב מהיר באווירת סרטי פעולה ואומנויות לחימה מראים איך חתימה של צ’אק נוריס הופכת את הג’יפ של Toyota לגיבור שתמיד נמצא במקום הנכון כדי להציל את היום ואת הלילה.

היה מעניין? תוכלו לקרוא מידע נוסף כאן

R-e-s-p-e-c-t אחרון

אריתה פרנקלין, אגדת הסול האמריקאית ואחת הזמרות הגדולות והמשפיעות בעולם, הלכה לעולמה בגיל 76 והרשת נצבעה במחוות מרגשות בכל הפלטפורמות החברתיות המספרות את סיפורה ומדגישות את האימפקט שהותירה אחריה. עולם המוסיקה כולו, אמנים, שחקנים ופוליטיקאים מרכינים ראשם למלכת הסול שהייתה סמל למאבק נשי ולוחמת למען זכויות האזרח. קולה של אריתה פרנקלין היה ביטוי טהור ובלתי נשכח להיסטוריה האמריקאית. תפילה, אהבה, שמחה, ייאוש, התלהבות, פמיניזם וכוח שחור באו לידי ביטוי בכל הופעה שלה באופן העמוק ביותר. היא אגדה מוסיקלית שהשאירה את חותמה על כולנו.

היה מעניין? תוכלו לקרוא מידע נוסף כאן

סטטיק ובן אל תבורי - גומיגם

מצעד הלהיטים - ארה``ב

מצעד הלהיטים - בריטניה

דברו איתנו


שדות המסומנים ב- * הינם שדות חובה

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

אנחנו כאן

פרטי התקשרות

  • כתובת

    ראול ולנברג 2 א’,
    רמת החייל, תל אביב

  • טלפון

  • דוא``ל

    info@mccann.co.il