עדכון שבועי – SPOT’IT-14.11.18-20.11.18

spotitLOGO

7.11.18-13.11.18

SodaStream – לא סתם היפים, היפים עם אג'נדה

למרות שנמכרה ל Pepsico, אחת משתי השחקניות המובילות במגרש המשקאות הקלים, SodaStream יוצאת בקמפיין חדש שממשיך לקדש את האג’נדה של המותג – להציל את כדור הארץ מבקבוקי הפלסטיק. כמובן, ש Pepsico לא פספסו הזדמנות גם לרדת על היריבה  Coca-Cola, כשהפרסומת היא למעשה הומאז’ ציני לפרסומת האגדית של Coca-Cola משנת 1971 – Peace & Love

היה מעניין? תוכלו לקרוא מידע נוסף כאן

מי שמתבייש, מתייבש

למשטרת ניו-זילנד יש בעיה, הם חסרים בכוח אדם. אבל בואו נהיה רגע כנים, לא נראה לנו שלשוטרים בניו-זילנד יש עבודה כל-כך קשה.. בכל זאת, ניו-זילנד… אז המשטרה הניו-זילנדית צריכה שוטרים, והדרישות? לא מי יודע מה גבוהות. אז איך מגייסים מועמדים מכל שכבות האוכלוסייה? עם תובנה חכמה: הם הבינו שלפני שאנשים מגישים קו”ח למשרה של שוטר, יש להם המון שאלות, שמרגישות להם מטופשות, מה שגורם להם לוותר מראש. מה הם עשו? הקליקו על הסרטון וגלו..

היה מעניין? תוכלו לקרוא מידע נוסף כאן

ג'ון קנדי שולח מסרים מהקבר

כשדונלד טראמפ מצייץ בטוויטר כולם מטים אוזן – אחרי הכל מדובר במנהיג העולם החופשי, בטח יש לו משהו חכם לומר, או שאולי לא? הספרייה הנשיאותית על-שם ג’ון קנדי החליטה להציע אלטרנטיבה לפניני החוכמה של טראמפ, טיפים מאחד הנשיאים האגדיים שארצות הברית ידעה – ג’ון קנדי. הספרייה מנסה להזכיר לכולם את הכוח שיש למילים, האם הם הצליחו? תשפטו אתם..

היה מעניין? תוכלו לקרוא מידע נוסף כאן

משחקי הרעב גרסת המציאות

בזמן שאנחנו יושבים במשרד שלנו ומנשנשים במבה, אחרי ארוחת צהריים טובה ושלוש הפסקות קפה, יש מדינות שלמות בעולם שסובלות מקונפליקטים בלתי נגמרים. המצב כל-כך קשה, שנגמרו כלי הנשק והצדדים היריבים פנו לדרך לחימה קשה ואכזרית: הרעבה של האוכלוסייה האזרחית בשטחם. עמותת ACTION CONTRE LA FAIM החליטה שאם משתמשים ברעב כנשק, הם יהפכו את הנשק לכלי נגד הרעב. איך הם עשו את זה? צפו.

היה מעניין? תוכלו לקרוא מידע נוסף כאן

אם הדלתות לא נסגרות, למה צריך אותן בכלל?

באקוודור אין מסעדות שפתוחות 24\7. McDonald’s, שליטי החדשנות הבלתי מעורערים, החליטו להביא את השירות החדשני (לפחות בעיניי האקוודורים) לאקוודור. כדי לפרסם שירות כל-כך חדשני, חייבים פרסום חדשני ותובנה יצירתית – אם לא משתמשים במשהו, למה צריך אותו בכלל?

היה מעניין? תוכלו לקרוא מידע נוסף כאן

The Rage is Real

מכירים את זה שאתם רוצים לראות סרטון באינטרנט, אתם לוחצים על הקישור ומחכים שהסרטון ייטען. ומחכים.. ומחכים.. מסתכלים על העיגול במרכז המסך שלא מפסיק להסתובב. עד שהגוף מתמלא עצבים ואתם מאבדים את זה. Voo phone, חברת טלקום בלגית, מכירה את התחושות האלו – בואו לבדוק באיזו גאונות הם השתמשו בתובנה כדי לפרסם את העובדה שאצלם האינטרנט מהיר פי שניים!

היה מעניין? תוכלו לקרוא מידע נוסף כאן

#EltonJohnLewis בא לרגש אתכם

יש מתנות שאתם מבקשים לקבל, יש מתנות שאתם מקבלים ולא ממש רציתם. תכל’ס? בסוף הרבה מהמתנות נשארות בארון ומעלות אבק. אבל יש מתנות, מיוחדות, נדירות, ששינו לכם את החיים, אפילו אם במעט. מתנות שקבלתם ממישהו שמכיר אתכם, שיודע מה אתם אוהבים ורק מחפש להפתיע אתכם. ב-John Lewis & Partners הבינו שיש מתנות נדירות שכאלו, וכמו תמיד, לקראת הכריסמס יצאו בפרסומת מרגשת, שרק גורמת לכם לרצות לרוץ לחנות ולחפש מתנה מיוחדת למישהו שאתם אוהבים.

היה מעניין? תוכלו לקרוא מידע נוסף כאן

דבר מבאס לאחד, הוא אושר גדול לאחר

אמנם בארץ קשה לנו להזדהות עם התחושה, כי כל יום חורפי הוא אירוע מכונן, אבל במדינות אחרות החורף הוא אחת התקופות הקשות – שלג, קור, והכי מבאס – דרכים חסומות. להיתקע בבית לימים שלמים, באסה! האמנם? ב-PlayStation עלו על התובנה – כשאתה גיימר, יום שאתה תקוע בבית הוא יום המזל שלך – יום לגיטימי להישאר בבית ולשחק כל היום, ללא רגשות אשם. אז איך מציעים מבצע מכר שיבלוט בין כל הקמפיינים ב-Black Friday? צפו.

היה מעניין? תוכלו לקרוא מידע נוסף כאן

רונה קינן - הזמן הזה

מצעד הלהיטים - ארה``ב

מצעד הלהיטים - בריטניה

דברו איתנו


שדות המסומנים ב- * הינם שדות חובה

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

אנחנו כאן

פרטי התקשרות

  • כתובת

    ראול ולנברג 2 א’,
    רמת החייל, תל אביב

  • טלפון

  • דוא``ל

    info@mccann.co.il