עדכון שבועי – Spot’it- 21.12-28.12

spotitLOGO

21.12-28.12

מארק צוקרברג בדרך להיות איירון מן

לפני כשנה מייסד ומנכ”ל פייסבוק, מארק צוקרברג הכריז על כוונתו לבנות תשתית חכמה לביתו הפרטי שתפעל באופן זהה לחלוטין לעוזר החכם בסרטי הקומיקס “איירון מן” – ג’רוויס. כעת, שנה מהכרזתו, האדם ששינה את העולם לפני 12 שנים עמד בהתחייבותו והכיר לעולם את יצירתו האחרונה בסרטון שיצר לא מעט באזזז. ג’רוויס הינו למעשה מערכת חכמה המרושתת בביתו של צוקרברג ומבוססת על טכנולוגיית אינטליגנציה מלאכותית (AI). המערכת המופעלת על בסיס זיהוי קולי מאפשרת שליטה מלאה ומחוברת למזגן, לשער, לכלי מטבח, לאורות הבית וכמובן למכשיר המובייל של צוקרברג. יחד עם כל הפיצ’רים המגניבים שהוצגו כנראה שהמגניב מכולם הוא הקול שנבחר למערכת – קולו של מורגן פרימן שמסוגל להרגיע אריה זועם.
היה מעניין? תוכלו לקרוא מידע נוסף כאן

היה שלום הנסיכה ליאה

השבוע, בדיוק בזמן שסדרת הסרטים המצליחה והאהובה, “מלחמת הכוכבים” חוזרת לאולמות הקולנוע ולכותרות, תעשיית הסרטים וחובבי הז’אנר נאלצו להיפרד מאחת השחקניות שדמותה הייתה ועודנה אייקון תרבותי חוצה דורות – קארי פישר הידועה בתור הנסיכה ליאה. השחקנית נפטרה בגיל 60 לאחר שחוותה התקף לב במהלך טיסה. הרשת דומעת כאשר אלפי מעריצים משתפים תמונות של עצמם מחופשים לנסיכה ליאה ומעלים קטעי וידאו נשכחים של השחקנית לרשתות. כמובן שמספר מועט של מותגים מנסים לרכוב על הטרנד אבל על זה עוד נדבר בהמשך.
היה מעניין? תוכלו לקרוא מידע נוסף כאן

החלטה של פעם בחיים

איך קרה שאחת ההחלטות החשובות בחיי אישה נפלה לידיו של גבר? אנחנו מדברים על טבעת נישואין כמובן. כובד המשקל על כתפיו של גבר בבחירת טבעת נישואין מתאימה לבחירת ליבו הוא עצום. חלילה וחס אם הטבעת לא תהיה לטעמה אך אסון גדול ממדים אם חברותיה הקרובות, חברותיה הרחוקות, חברים ללימודים, אימא, אבא, אח, חברה של האח, הדוור, השכנה או השוטר במעבר חציה לא יאהבו את הטבעת. האחריות עצומה, ההשלכות מרחיקות לכת ולכן חברת התכשיטים JamesAllen רואה לנכון להיכנס לתמונה להציל את הגבר המהסס מלאבד את בחירת ליבו בבחירת טבעת לא נכונה. תובנה צרכנית נהדרת ועבודת קריאטיב נכונה קולעים למטרה.
היה מעניין? תוכלו לקרוא מידע נוסף כאן

Smart - Anything but a cliché

קשה להסתיר חיוך לאחר שצופים בפרסומת החדשה של יצרנית הרכב Smart. לרוב אנו רגילים לראות יצרניות רכבים מפיקות פרסומות המהדירות את עוצמת הרכב, את היוקרה, את הביצועים אבל בוא נודה באמת – כמה כבר יוצא לנו לבחון את העוצמה ואת הביצועים של הרכב שלנו? כאשר מחפשים חנייה ברחוב סואן, חד סיטרי, ברוחב שני מטרים, פחות בא לנו לסחוט את דוושת הגז ולראותWhat this beast can do . תובנה זו היא זכות הקיום של רכבי Smart – קומפקטיים קטנים ונוחים – רכב פרקטי בכל הווייתו. הקמפיין שיצא בשבוע האחרון מציג את הניגודיות שבין הפרקטיות ברכבי החברה לבין קלישאות הוליוודיות מוכרות והכל בכדי להראות לנו כמה טיפשי זה לקנות פרארי כאשר שאתה גר בתל אביב.
היה מעניין? תוכלו לקרוא מידע נוסף כאן

מי ששותה לבד מת לבד

להבדיל מיצרניות אלכוהול אחרות, החברה הזו לא שמה לעצמה מטרה לגרום לנו לשתות הרבה אלא לשתות יחדיו.
המארז החדש של יצרנית היין Churchill´s Port מכיל חמישה פתחי מפתח וחמש מפתחות שונים – אחד לכל חבר משפחה. המארז נועד לגרום לנו לשתות יחדיו ולהנות יחדיו. המהלך עולה בקנה אחד עם ערכי המותג ויתרה מזו מגשים בצורה מדויקת את תפקיד המותג – לקרב ולחזק משפחתיות.
היה מעניין? תוכלו לקרוא מידע נוסף כאן

Those who were left behind

ההתקדמות והיכולות הטכנולוגיות שלנו מתגברות באופן מואץ למדי – קופצים מטלפון לפלאפון ומפלאפון לסמארטפון. מחשבונייה, למחשבון, למחשב ביתי, למחשב נייד ולטאבלט. הרי זה הוא הטבע האנושי – ממשיכים ולא מביטים לאחור. נשאלת השאלה מה עלה בגורלם של כל אותם טלפונים נטושים, של כל אותם מחשבונים עזובים. הפרסומת החדשה של BMO שמה זרקור על אחד המוצרים הבאים בתור להיות נחלת העבר.
היה מעניין? תוכלו לקרוא מידע נוסף כאן

מחווה מיוחדת לצ'ייקובסקי

בשנת 2017 חברת התעופה Air Baltic מתחילה להשתמש בדגמים חדשים של יצרני המטוסים Bombardier דגמי ה – CS300.החברה חיפשה דרכים חדשות לתקשר את המהלך ויצאה עם סרטון המציג ריקוד מוכר בביצוע מרשים שטרם נראה בעבר. הדגמים המדוברים ידועים ביופיים, באלגנטיות ובחינניות שלהם על כן האתגר היה לתקשר זאת לקהל הרחב שכן מטוסי נוסעים לרוב אינם מאופיינים כסמלי החינניות. כיצד שוברים את התפיסה הרווחת? גורמים למטוס לעשות דברים שמטוסים אינם אמורים לעשות. מתערבים איתכם שצ’ייקובסקי לא חלם על ביצוע שכזה. צפייה מהנה.
היה מעניין? תוכלו לקרוא מידע נוסף כאן

OBM goes wrong

והנה דוגמא איך לא עושים Occasion based marketing. כפי שבוודאי שמעתם (או קראתם פה ב – Spot’it) קארי פישר, השחקנית שגילמה את הנסיכה ליאה בסרטי מלחמת הכוכבים הלכה לעולמה בגיל 60. רבבות מעריצים מושבעים וגם סתם אנשים שחיים בגלקסיה הזו במילניום הזה הביעו את צערם ברשתות החברתיות. כל האירוע הפך להיות ויראלי וקיבל ביטוי במגוון דרכים – סרטונים, ממים ושלל מחוות. אחת החברות שהחליטה לרכוב על הגל היא חברת Cinnabon שמוצריה דומים לתסרוקת המפורסמת של הנסיכה ליאה. החברה פרסמה תמונת פורטרט של השחקנית עשויה מלחמניות Cinnabon. התגובות ברשת היו די מעורבות אך רובן תקפו את הניסיון המחריד של החברה לחזק את השם המותג על חשבונה של השחקנית. החברה מחקה את הפוסט והתנצלה.
היה מעניין? תוכלו לקרוא מידע נוסף כאן

Merry Christmas from Syria

ב -25.12 העולם חגג את חג המולד. שלג, אורות צבעוניים, אח דולק, אוכל טוב, חברים אהבה ומשפחה – סממנים מובהקים של החג המפורסם בשנה שכל מהותו היא נתינה, שמחה ומשפחה. ארגון הצלב האדום עם ספין לא פשוט מציג אזור גיאוגרפי אחר (673.8 ק”מ צפונה לתל אביב) בו הסממנים הנ”ל מקבלים משמעויות ופרשנויות אחרות. סרטון לא פשוט אך חיוני.
היה מעניין? תוכלו לקרוא מידע נוסף כאן

קליפ השבוע: Rae Sremmurd - Real Chill ft. Kodak Black

Moments app

האולפן הנייד של פייסבוק

פייסבוק משפרת את אפליקציית הדמויות הציבורית שלה, Mentions, והופכת אותה לאולפן נייד. האפליקציה שבין השאר כוללת את פייסבוקLive מאפשרת לכוכבים לשתף חוויות ולשמור על קשר עם עוקבים ומעריצים באופן יותר מקצועי ומדיד. החידוש כעת יאפשר לכוכבים ולמנהלי תוכן לשלוט ולערוך את התכנים עצמם ב – LIVE ולהוריד את החשש שהביעו רבים בעבר מלעלות לאוויר ב – LIVE מבלי לשלוט כיצד יראו על המסך.
היה מעניין? תוכלו לקרוא מידע נוסף כאן

היו הייתה תיבת דואר

פעם קיבלנו מכתבים בדואר ותו לא. היום כמעט הכל יכול להגיע בדואר – בגדים, אוכל, מכשירי חשמל רהיטים ומכוניות. כן, אמרנו מכוניות. פולקווסוגן, בשיתוף פעולה עם חברת Parcel locker, השיקה שירות חדש וייחודי בו ניתן לרכוש מכונית אונליין ולקבלה תוך עשרה ימים בעמדות הלוקרים של חברת Parcel locker. סל המוצרים הניתנים להזמנה גדל והצורה שהם מגיעים אלינו משתנה – אולי יום אחד נוכל להזמין רכב והוא יגיע עם רחפן.
היה מעניין? תוכלו לקרוא מידע נוסף כאן

דברו איתנו


שדות המסומנים ב- * הינם שדות חובה

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

אנחנו כאן

פרטי התקשרות

  • כתובת

    ראול ולנברג 2 א’,
    רמת החייל, תל אביב

  • טלפון

  • דוא``ל

    info@mccann.co.il